Środa Wielkopolska, Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Manager ZespoŁu SprzedaŻy

Poznań

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Dla naszego Klienta **** firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, będącej na liście 100 największych instytucji finansowych, w związku z ciągłym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:

MANAGER ZESPOŁU SPRZEDAŻY

MIEJSCE PRACY: POZNAŃ

Jeżeli swoim entuzjazmem i zaangażowaniem potrafisz zarazić innych, swoim uśmiechem i profesjonalnym podejściem do ludzi umiesz ich sobie zjednać, jesteś nastawiony na ciągły rozwój i chciałbyś pracować w stabilnej firmie, jesteś idealnym kandydatem na to stanowisko!

OPIS STANOWISKA:
- rekrutacja i selekcja kandydatów na stanowisko doradcy produktów finansowych
- coaching i nadzór zespołu sprzedażowego
- realizacja celów sprzedażowych poprzez efektywne zarządzanie zespołem
- prowadzenie szkoleń
- dbanie o realizacje założonych celów sprzedażowych

ZAPEWNIAMY:
- Stabilne zatrudnienie i wysokie prowizje od sprzedaży
- Najlepsze szkolenia, podnoszące kwalifikacje i zapewniające rozwój /coaching
- Samodzielne planowanie godzin pracy
- Możliwość szybkiej kariery
- Profesjonalne szkolenia wdrożeniowe i produktowe

OCZEKUJEMY:
- Dynamicznych i ambitnych osób z wyższym wykształceniem
- Ludzi otwartych o doskonałych umiejętnościach prezentacyjnych
- Umiejętności samodzielnego podejmowania decyzji
- Minimum 2 letnie doświadczenie w sprzedaży
- Doświadczenia w zarządzaniu strukturą sprzedażową,
- Dobrych zdolności organizacyjnych
- Praktyczna znajomość pakietu Office
- Czynne prawo jazdy kategorii B

Oferty zawierające CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny z dopiskiem miasta, w którym pracą jesteście Państwo zainteresowani, prosimy kierować na adres e-mail:

basia@aboutyou.pl/

z podaniem numeru referencyjnego:
&#8222;MZS / POZNAŃ (0411D top-ogloszenia.net)&#8221;

Prosimy o zamieszczenie klauzuli na aplikacji: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29 sierpnia 1997r. (Dz. U nr 133, poz. 883)

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 04 Listopad, 2010  14:10

Identyfikator: 242875

Wyświetleń: 3374