Środa Wielkopolska, Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Team Leader

Środa Wielkopolska

Firma Staff In Sp. z o.o. obecnie dla jednego z Naszych Klientów poszukuje:

TEAM LEADER
Miejsce pracy: ROBAKOWO (koło Poznania)

PRACA W NOWO OTWARTYM MAGAZYNIE
Oferujemy:
- pracę w NOWO OTWARTYM MAGAZYNIE
- szansę na ROZWÓJ
- atrakcyjne wynagrodzenie
- umowę o pracę
- pracę od pn-pt w godzinach porannych
- przyjazną atmosferę pracy

Opis stanowiska:
- koordynowanie procesu obsługi klienta w magazynie
- odpowiedzialność za organizowanie, realizację rozładunków i załadunków
- kontakt z klientem i rozwiązywanie bieżących problemów
- koordynowanie zasobami ludzkimi
- raportowanie do przełożonego wydajności, efektywności i innych niezbędnych informacji

Wymagania:
- doświadczenie w zarządzaniu pracownikami magazynowymi
- wykształcenie min. średnie
- znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
- znajomość obsługi komputera
- kreatywność i nastawienie na realizację celów

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy lub kontakt telefoniczny.

Agencja Pracy Tymczasowej Staff In Sp. z o.o. - numer w rejestrze zatrudnienia 11088

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 11 Maj, 2017  12:25

Identyfikator: 611376

Wyświetleń: 1691