Środa Wielkopolska, Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Dyrektor Finansowy

Poznań

About You.Pl Doradztwo Personalne dla swojego Klienta, którym jest firma aktywnie działającą na terenie Polski w branży artykułów gospodarstwa domowego poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:
Dyrektor Finansowy odpowiedzialny będzie za:
- współtworzenie i realizacja strategii finansowej firmy o zasięgu krajowym
- prowadzenie spraw Spółki w zakresie rachunkowości finansowej oraz rachunkowości zarządczej, przygotowanie budżetów rocznych dla całej organizacji
- współpraca z firmami audytorskimi, bankami oraz innymi instytucjami finansowymi
- opracowywanie i przestrzeganie procedur finansowych obowiązujących w całej organizacji
- zarządzanie i nadzorowanie prac działu księgowego, controllingu, kadrowego oraz windykacyjnego, nadzór nad zarządzaniem płynnością finansową i bieżącymi płatnościami
- reprezentowanie firmy przed organami podatkowymi
- merytoryczne wsparcie członków Zarządu

OFERUJEMY:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- bardzo atrakcyjne wynagrodzenie stałe oraz system premiowy uzależniony od osiąganych wyników
- narzędzia pracy: laptop, telefon
- szkolenia wdrożeniowe i produktowe
- doskonałą atmosferę sprzyjającą efektywnej pracy

OCZEKUJEMY:

- wykształcenia wyższego (preferowane finanse i rachunkowość)
- doświadczenia na podobnym stanowisku
- Wiedza z obszaru finansowego, podatkowego, kadrowego
- biegła umiejętność obsługi programów z pakietu MsOffice oraz programów księgowych
- Prawo jazdy kat. B

Prosimy o przesłanie CV na adres mailowy:

basia@aboutyou.pl/

wraz ze zgodą na przetworzenie danych osobowych, z podaniem poniższego nr referencyjnego w temacie wiadomości:

Dyrektor Finansowy/Poznań

Do wysyłanej oferty proszę załączyć niniejszą klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ustaw nr 133 poz. 883)."

&#8222;Informujemy, iż administratorem Państwa danych osobowych jest About You Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Spichrzowej 19. Państwa dane osobowe wykorzystane zostaną w celu przeprowadzenia rekrutacji przez spółkę. Podanie przez Państwa tych danych jest dobrowolne. Mają Państwo prawo wglądu do tych danych oraz ich udostępniania.&#8221;
&#8222;Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.&#8221;
&#8222;Zastrzegamy sobie prawo kontaktowania się z kandydatami w celu przedstawienia innej oferty niż podana w ogłoszeniu.&#8221;

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 28 Styczen, 2014  09:27

Identyfikator: 494791

Wyświetleń: 4397